Tuğçe Işınsu – Kalbimi kazanan spiritüel yazar

Herkes sana Tuğçe Işınsu diyebilir. Ben kalbimi kazanan spiritüel yazar diye adlandırıyorum.

Spiritüel Egresyon geçmiş yaşam şifası, aşk koçluğu, bereket çalışmaları, kişiye özel tılsımlar, spiritüel danışmanlık hizmeti sağlayan, Türkiye yazar trendleri arasında başı çeken, imza günlerinde diğer yazar adayların moralini bozarcasına izdiham yaratan, zikirmatik piyasasını arttıran, spiritüel danışman yazar Tuğçe Işınsu.  

Kendisi ile tanışmam psikolojimin yerlerde süründüğü günlere dayanmaktadır. Hayatta bazen her şey üst üste gelir ve seni dayanılmayacak bir noktada yalnız bırakır ya, tam olarak öyle bir denizin içinde kulaç atmak zorunda kalmıştım. İşten ayrıldım mı yoksa onlar mı beni kovdular mı? Gerisini siz anlayın…

Belirsizlikler, cebimde ki paramın ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar güçlü olmaması, geçmişin izleri, geleceğin kaygıları, stresten suratımda çıkan saç kıranın yayılması, koskoca İstanbul’un ruhuma bana dar gelmesi. Şuan o günler gelince aklıma bunu size çok samimi söylüyorum gözümden yaş geldi.  İnsanı yaşı değil, yaşanmışlık duygusu büyütüyormuş. Çok doğru… Konya Selçuk Üniversitesi Güneysınır Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayar Programcılığını okuduğum sıralarda bu okul bana nereden çıktı diye sürekli isyanım, okul bittikten sonra yaşadığım sıkıntılar ile kafamı dağıtmak için tekrardan Konya’ya döneceğim aklıma gelmezdi. Orada yaşayan bir arkadaşımın ziyaretine gittim. Birkaç hafta belki uzak durursam üzerimden kalkar diye düşündüm kara bulutlar. Çok şükürler olsun ki öyle oldu.

Diyeceksiniz bunun Tuğçe Işınsu ile ne alakası var?

Arkadaşımın dolabının arkasına düşmüş bir kitap gördüm. Merak ettim zor da olsa onu almayı başardım. Üzeri tozdan gözükmüyordu fakat beni o kitaba çeken bir enerji vardı. Üzerime kitabı sildikten sonra, ‘Merhaba’ ben Ol der ve Olur’ der gibi baktı. O an yüzümde duru bir gülümse oluştu. Dizlerimin üzerine çöktüm ilk sayfayı açtım, daha sonra son sayfasını açtım. İşte fani dünyanın kahrı da lütufkarı da bu kadar değil mi diye karşılık verdim merhabasına. Nedendir bilmiyorum kitabı okumak  için arkadaşımın uymasını bekledim, ondan gizli bir şey yapmıyormuşum gibi hissetmeme sebep oldu. Ben ayaklarım ile değil duygularımla yürümek isteyen birisiyim. Kaybedişlerim bundan dolayıdır. Bekir’in uyduğunu gözlerimle gördükten sonra gece lambasını yaktım ve okumaya başladım. O okuduğum satırlar da yaşadığım sıkıntılara hangi yoldan gitmem gerektiğini bana gösteren, dertten büyük bir dermanın olduğunu, bilinçaltında yaşadığımız olumsuz kodlanmanın hayatı şekillendirmesine sebep olduğunu, Allah’ın zikrinin kalbi beslemesinin, koşarken ayağına takılan taşların çiçeğe dönüşmesi, iliklerime kadar ikna eden ve hissettiren bir insan.

Teşekkür ederim.

Okuduğum eserler :

https://www.dr.com.tr/Kitap/Imzali-El-Cami/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001788459001

https://www.dr.com.tr/Kitap/El-Vedud/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0001739422001

https://www.dr.com.tr/Kitap/Ol-Der-Ve-Olur/Egitim-Basvuru/Kisisel-Gelisim/urunno=0000000713227

Fatma Köseoğlu

Fatma Köseoğlu

Gülüşüne dokun :)

Tuğçe Işınsu – Kalbimi kazanan spiritüel yazar” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İçerik Platformu